TRENERZY REKOMENDOWANI PRZEZ ALTRA CLUB

Janusz Chrapusta

Jestem 26 letnim Trenerem Personalnym, Specjalistą Żywienia i Suplementacji w Sporcie, Instruktorem Kulturystyki, Instruktorem Pływania oraz Nauczycielem Wychowania Fizycznego.
Jako nauczyciel posiadam obszerną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie anatomii człowieka, teorii treningu sportowego, biomechaniki, treningu zdrowotnego, gimnastyki korekcyjnej, fizjologii, psychologii, odnowy biologicznej oraz szkolenia w wybranych dyscyplinach sportu wyczynowego.
Obecnie na studiach magisterskich zdobywam najnowszą specjalistyczną wiedzę w zakresie ukierunkowanego żywienia i suplementacji sportowców; osób podejmujących aktywność fizyczną rekreacyjnie lub cierpiących na określone schorzenia zdrowotne.
Aktualnie posiadane doświadczenie jako Trener Personalny i Doradca żywieniowy umożliwiają mi świadczenie wysokiej jakości usług zarówno w zakresie prowadzenia treningów, jak i komponowania diet poczynając od dzieci po osoby w podeszłym wieku.
Jeżeli brakuje Ci motywacji / nie czujesz się dobrze w swoim ciele / masz stresującą pracę a chcesz się wreszcie zrelaksować/ masz problemy z odżywianiem/chcesz bezpiecznie i efektywnie trenować realizując swój cel /chcesz poprawić jakość swojego życia i zdrowie nie jest Ci obojętne –Zapraszam.

Kontakt: 534 938 716

Andrzej Łomża

Jestem 24 letnim Instruktorem Sportu z kilkoma specjalizacjami takimi jak: Trener Personalny, Trener Piłki Nożnej, Doradca Żywieniowy. Zanim opowiem więcej o sobie, chciałbym Ci bardzo podziękować za zainteresowanie moim profilem trenerskim. Nie przywykłem opowiadać o sobie, raczej wolę żeby moje czynny przemawiały za siebie, a pozytywny wpływ na otoczenie to moja główna misja. Oto krótki przegląd mojej osoby: Ze sportem oraz sukcesami jestem związany od 8 roku życia, a za mną takie osiągnięcia jak: – wielokrotny medalista w sportach walki Judo – uczestnik międzynarodowych imprez piłki nożnej. Natomiast na przestrzeni ostatnich czterech lat zajmowałem się poszukiwaniem odpowiedniej wiedzy z zakresu treningu, dobrego odżywiania czy też suplementacji. Dzięki nieustanności moich działań udało mi się dotrzeć do wielu przydatnych publikacji zarówno audio i jak i video cenionych osób na świecie takich jak Dr McGrill, czy thez Dr Starrett, które w ostatnich czasach stały się ikoną pojęcia Fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt: 791 403 651

Karolina Lampart

Swoją przygodę z szeroko rozumianym zdrowym trybem życia rozpoczęłam około 5 lat temu. W tym czasie stopniowo zgłębiałam zagadnienia z rozwoju i budowy sylwetki jak i prawidłowego odżywiania.
Mam za sobą kilka szkoleń i kursów m.in. “Specyfika treningu kobiet” czy “Aktywność fizyczna kobiet w ciąży” i wiem, że jest to tylko kropla w morzu wiedzy jaką prawdziwy Trener Osobisty powinien
posiadać.
Jako Trener korzystam z wielu metod i systemów treningowych, odpowiednio dobranych do realizacji celów podopiecznych, ze szczególnym uwzględnieniem nacisku na techniczną stronę treningu. Aspekt prozdrowotny zajęć i bezpieczeństwo Klienta są dla mnie najważniejsze. Układam plany treningowe, doradzam w zakresie diety i
suplementacji. Buduję pozytywne relacje z podopiecznymi, motywuję. Staram się być przykładem tego, że zdrowy tryb życia i regularna aktywność fizyczna przynoszą pozytywne efekty. Swoją wiarygodność buduję na pozytywnej energii, dobrej prezencji i zdrowymi odżywianiu.
Nie ustaję w zdobywaniu wiedzy która, wpływa na poziom mojego profesjonalizmu. Moją pracę z podopiecznymi można zobaczyć na profilu fb/Karolina Lampart czy Instagramie szukając pod nickiem karolina_lampart a na żywo w Altra Fitness Club.

Kontakt: 793 209 797

Marek Grabarczyk

39 lat – trener personalny, specjalista do spraw żywienia i suplementacji, zawodnik wyczynowy, zawodnik Kadry Narodowej w Kulturystyce, dwukrotny II-vice mistrz Polski, vice mistrz Śląska,vice mistrz w kat. Debiuty, wielokrotny medalista zawodów ogólnopolskich.
Wiedza jaką dysponuje zdobywana jest na przestrzeni niemalże 20 lat a oparta zarówno na teorii jak i praktyce. Akademia Rolnicza we Wrocławiu wydział Nauk o Żywieniu i AWF Wrocław to miejsca gdzie nauczono mnie teorii z dziedziny dietetyki i pracy instruktorskiej. Kilkanaście lat pracy z ludźmi, udział w zawodach oraz współpraca z najlepszymi trenerami w kraju (i nauka od nich) pozwala mi połączyć to w jedną całość dzięki czemu mogę brać czynny udział w realizacji celów moich podopiecznych…
Przez lata miałem przyjemność pracować z wieloma osobami i stawiane były przede mną różne problemy: od “zwyczajnego” odchudzania czy budowania masy mięśniowej, poprzez pomoc przy rekonwalescencji po różnego rodzaju kontuzjach, aż do współpracy z wyczynowymi sportowcami również z innych dyscyplin takich jak kolarstwo, koszykówka, boks i MMA.
Nie jest mi obcy, tak często dziś spotykany, problem zaburzeń metabolicznych oraz schorzeń układu trawiennego.
Przez kilka lat z powodzeniem prowadziłem własne Centrum Treningu Personalnego. Obecnie współpracuję z kilkoma klubami na terenie Dolnego Śląska oraz prowadzę porady w trybie on-line. Można mnie również znaleźć na Facebooku i choć po części zweryfikować jakość mojej pracy.
Bardzo się cieszę, że mogę należeć do kadry trenerskiej Altra Fitness Club.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kontakt: 796 655 919

Piotr Pabis

Jestem dietetykiem, oraz trenerem personalnym, od 17 lat związanym ze sportem. Doświadczenie opieram nie tylko na wiedzy teoretycznej lecz przede wszystkim na praktyce.
Jako pasjonat sportów walki oraz były zawodnik MMA zdobyłem tytuł wicemistrza dolnego i górnego Śląska w lidze amatorskiej. Boks, zapasy, brazylijskie jiu-jitsu, kickboxing również nie są mi obce.
Swoją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach dietetyki klinicznej oraz sportowej. Dzięki doświadczeniu i aktualizowanej wiedzy pod moją opieką osiągniesz zamierzone cele w zdrowy i bezpieczny sposób. W trakcie treningu nie tylko dowiesz się jakie ćwiczenia wykonywać, ale również poznasz ich technikę.
Moje diety dobierane są indywidualnie pod Twoje potrzeby, ewentualne jednostki chorobowe, Twoje wyniki laboratoryjne oraz cele jakie chcesz osiągnąć.
Aby uzyskać więcej informacji o mnie oraz zasięgnąć ciekawych przepisów kulinarnych zapraszam na moją stronę fb.com/piotrnadiecie lub profil instagramowy: piotrnadiecie .

Kontakt: 663 826 701

Bettina Razzouki – Korkis

mgr Wychowania Fizycznego AWF-Wrocław.
Trener Personalny- Instruktor Fitness Klasy Międzynarodowej EQF-Level 4.
Trener II Klasy Kulturystyki i Sportów Siłowych. Instruktor Piłki
Siatkowej i Spinningu.
Specjalista Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej i Wad Postawy.
Były wykładowca A. M. Sportowego.
Multi champion, rekordzistka i medalistka w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Sztangi, Martwym Ciągu federacji –GPC,WUAP,WPA,PUTS,WRPF.
45-krotna Mistrzyni Polski w Wyciskaniu Sztangi Wielokrotnym.
Miss Fitness Bikini.
Sędzina klasy międzynarodowej i krajowej Trójboju Siłowego, Sportów Sylwetkowych i Kulturystyki IBFF.
Organizator Eventów, Fitness . Spinning Maratonów,
Specjalista do spraw Żywienia. Suplementacji. Traumatologii sportu.
Wciąż startujący zawodnik w 5 federacjach Trójboju Siłowego. Całe życie związana ze sportem. Biegi indywidualne, sztafetowe na różnych dystansach. Boks. Kick-boks. Swoja pracę traktuję z wielkim poszanowaniem dla sportowych wartości i oczekiwań podopiecznych. Pracowałam i dalej kontynuuję pracę trenerską od wielu lat z kilkoma klubami w Polsce, Niemczech i Anglii. Mam przyjemność trenowania amatorów sportu, sportowców wyczynowych, młodzieży, osób z dysfunkcjami fizycznymi, oraz tych, które chcą rozpocząć zdrowy, aktywny styl życia. Mam na swym koncie sukcesy podopiecznych i obopólną radość z wieloletniej współpracy. Doświadczenie i wiedza, którą posiadłam wciąż jest udoskonalana poprzez pracę z dziećmi, młodzieżą, osobami starszymi, osobami
walczącymi z nadwagą, z dysproporcjami, chorobami lub własnymi
słabościami.

Kontakt: 660 133 833