Instruktorzy

Dominika Fuga

Swoje pierwsze kroki nauczycielskie zaczynała u Lilianny Piotrowskiej. W 2007 roku zdobyła pierwsze uprawnienia nauczycielskie w systemie Ashtanga Vinyasa. Od 2007 roku do dnia dzisiejszego zdobyła liczne uprawnienia oraz certyfikaty niezbędne do prowadzenia zajęć jogi na szczeblu nauczycielskim: Międzynarodowy Certyfikat Yoga Alliance zdobyty w Indiach (certyfikat ten upoważnia do nauczania jogi oraz kształcenia nauczycieli na całym świecie); szkolenie nauczycielskie Vinyasa Krama Jogi; Sharat Arora (Iyengar Joga praca z podstawą); Kino MacGregor (Ashtanga Vinyasa Joga); Jaki Nett (Iyengar Joga – praca z dnem miednicy); David Keil (anatomia); Ronald Steiner (anatomia i terapia z jogą); Magnus Appelberg (anatomia); Magdalen Mecweld (yin joga); John Scott (Asthanga Vinyasa Joga); Tarik van Prem (Asthanga Vinyasa Joga); Marcia Monroe (Iyengar Joga – praca z skoliozą); Gabriele Severini (Asthanga Vinyasa Joga) oraz wielu innych… Dodatkowo poszerza swe horyzonty zajęciami z muzykoterapii oraz relaksacji z dźwiękiem organizując i prowadząc wiele koncertów. Prowadzi także cykliczne warsztaty o tematyce jogi, ajurwedy, zdrowia, odżywiania itd.Ponadto uczestniczy aktualnie w zdobyciu najbardziej prestiżowego tytułu dla nauczycieli
jogi w systemie Yoga Alliance.

Daria Duszyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – specjalizacja techniki relaksacyjne. Instruktor rekreacji ruchowej – specjalność aerobik, instruktor pilates i zdrowy kręgosłup. Uczestniczka szkoleń oraz warsztatów. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, otwarta na współpracę z ludźmi, podczas prowadzenia zajęć przywiązuje dużą wagę do prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Widok zadowolonych i uśmiechniętych uczestników, daje jej największą satysfakcję oraz motywację do dalszego rozwoju.

Marta Kohut

Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobiku i trenera personalnego.Ukończyła szkołę Inki Szymańskiej. Stale doszkala swój warsztat , uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i konwencjach.
Największą radość czerpie z zadowolenia klientów! 🙂

Klaudia Hałycz

Uczennica klasy prawnopolicyjnej. W jej życiu ciągle obecny jest sport. Zaczęła od najmłodszych lat tańcem towarzyskim, następnie tańczyła house i hip hop. W między czasie doszła jazda konna, w której Klaudia posiada Brązową Odznakę Jeździecką. Klaudia trenuje również Taekwon-do IT, z którego posiada 6cup. Klaudia jest Instruktorką Fitness, instruktorem siłowni oraz trenerem personalnym. Preferuje intensywne treningi takie jak: WZMACNIANIE, PUMP oraz TABATA.

Aleksandra Kordula

Wieloletnia tancerka, nie potrafiąca usiedzieć w jednym miejscu. Żądna świata i nowych przygód. Nie boi się wyzwań, uwielbia kontakt z ludźmi, tymi, którzy towarzyszą jej od lat, ale również tymi, którzy dopiero co pojawili się w jej zakręconym życiu. Trener z powołania… zwłaszcza z powołania do ciastek 🙂

Jarosław Fila

Z tańcem i fitnessem związany od lat. Nieustannie rozwija i wzbogaca swoje umiejętności podnosząc kwalifikacje w ramach wielu szkoleń, warsztatów i konwencji w całej Polsce. Jego pasją jest taniec, a ulubiona forma fitness to ZUMBA, która poprzez zabawę, dynamiczny taniec wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję, wytrzymałość oraz koordynacje ruchową. Chłopak z 14 letnim stażem w Zespole Tańca „GWARKOWIE” z Lubina, mający na swoim koncie udział w licznych przeglądach tanecznych i pokazach zarówno w kraju jak i zagranicą. Praca w charakterze instruktora fitness jest połączeniem jego pasji i zamiłowania do kontaktu z ludźmi.